KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154305
nr 1515 4305
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Fruktträd i blom. Signerad. Olja på duk, 81x81 cm, yttermått inklusive ram: 90x90 cm
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:47:14
16/1 18:34:42
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson